Výpis nabídek
7 188 079 Kč
(84 566 Kč / m²)
Prodej
4+1
85 m²
Rov, Općina Medulin
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
85 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
ISTRA, MEDULIN - Stan s tri spavaće sobe i garažom! NOVO!
U ponudi DUX nekretnina nudimo stan u novom projektu na drugom katu na odličnoj lokaciji!
S...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
395 dní
Aktualizováno:
103 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rov, Općina Medulin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.