SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 324 390 Kč
(61 402 Kč / m²)
Prodej
4+1
103 m²
Općina Matulji

místnosti4+1
plocha103 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

U ponudi je prostran i funkcionalan dvoetažni stan smješten u Jušićima, idealan za obiteljski život. Na prvoj etaži nalaze se kuhinja s blagovaonom, d...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Općina Matulji
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

JO-DA nekretnine d.o.o.

Nikolina Grgin Tomašev