SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 648 629 Kč
(35 424 Kč / m²)
Prodej
3+1
103 m²
Općina Matulji

místnosti3+1
plocha103 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

MATULJI - stan podijeljen u dvije stambene jedinice

U DUX ponudu dobili smo stan smješten u potkrovlju kuće s ukupno tri stambene jedinice, što jamči...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Općina Matulji
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Iv Marić