SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 658 891 Kč
(77 363 Kč / m²)
Prodej
4+1
99 m²
Općina Matulji

místnosti4+1
plocha99 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

MATULJI, BREGI - Uređen stan u zgradi novije gradnje sa zajedničkim bazenom

Posredujemo u prodaji predivno uređenog stana u zgradi novije gradnje sa...

Plynové
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Općina Matulji
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Marco Matešković