SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 775 503 Kč
(62 204 Kč / m²)
Prodej
4+1
125 m²
Brešca, Općina Matulji

místnosti4+1
plocha125 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na zapadnom dijelu naše županije, u mirnom i zelenilom okruženom mjestu Brešca, na drugom katu samostojeće kuće nalazi se prostrani stan površine 125 ...

Ostatní
Stáří nabídky: 338 dní
Aktualizováno: 106 dní

Lokalita

Brešca, Općina Matulji
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović