SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 760 427 Kč
(72 917 Kč / m²)
Prodej
Atypický
79 m²
Pod Omir, Općina Marina

místnostiAtypický
plocha79 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na prodaju je atraktivan 2,5-sobni stan površine 79,12 m2, smješten na prvom katu stambene zgrade s ukupno dva kata, u mirnom okruženju naselja Marina...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Pod Omir, Općina Marina
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Imperium-immobiliare d.o.o

Lucija Santini