SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 647 960 Kč
(43 428 Kč / m²)
Prodej
2+1
84 m²
Općina Marčana

místnosti2+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Prodaje se dvoetažni stan površine 84 m2 smješten u manjoj stambenoj zgradi sa svega tri stana.
Riječ je o zgradi u kojoj svaki stan ima zaseban vanjs...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Općina Marčana
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Four nekretnine d.o.o.

Jovan Tomić