SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 984 358 Kč
(151 041 Kč / m²)
Prodej
Atypický
33 m²
Općina Marčana

místnostiAtypický
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Superb apartment in Duga Uvala, Marcana, 100m from the sea, for sale!Sea View Studio Apartment for Sale in Duga Uvala, Istria - great investment!Are y...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Općina Marčana
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz