Výpis nabídek
44
44
44
13 125 024 Kč
(106 708 Kč / m²)
Prodej
4+1
123 m²
R.P.O., Općina Lovran
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
123 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
OPATIJA, LOVRAN - penthouse s bazenom, okućnicom i panoramskim pogledom
Na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji iznad Lovrana, gradića duge i bogate...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
246 dní
Aktualizováno:
246 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
R.P.O., Općina Lovran
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.