Výpis nabídek
11
11
11
24 014 677 Kč
(133 415 Kč / m²)
Prodej
4+1
180 m²
Lokva, Općina Lovran
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
180 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Lovran, penthouse s krovnom terasom i bazenom nalazi se u novoizgrađenoj zgradi, udaljenoj samo nekoliko minuta hoda od mora i centra mjesta.
Nalazi ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
302 dní
Aktualizováno:
247 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Lokva, Općina Lovran
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.