SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 594 152 Kč
(74 842 Kč / m²)
Prodej
4+1
195 m²
Lokva, Općina Lovran

místnosti4+1
plocha195 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Na prodaju je prostrani stan s galerijom ukupne površine 195.93 m2, smješten svega 100 metara od mora, s pogledom na more i obiljem prirodnog svjetla ...

Ostatní
Stáří nabídky: 366 dní
Aktualizováno: 71 dní

Lokalita

Lokva, Općina Lovran
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Four nekretnine d.o.o.

Valter Gržinić