SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 968 766 Kč
(53 386 Kč / m²)
Prodej
5+1
168 m²
Lokva, Općina Lovran

místnosti5+1
plocha168 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Na prodaju je prostrana etaža u obiteljskoj kući, površine 95.67m², smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Lovranu. Stan je uredan i održavan i ...

Ostatní
Stáří nabídky: 372 dní
Aktualizováno: 106 dní

Lokalita

Lokva, Općina Lovran
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Millennium nekretnine exclusive

Sanja Ferro