SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 777 396 Kč
(202 274 Kč / m²)
Prodej
3+1
78 m²
Lokva, Općina Lovran

místnosti3+1
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Kaiser Immobilien Vam predstavlja stan sa čarobnim pogledom na more, samo dvije minute od plaže udaljen.
Ovaj predivan stan smješten je u suterenu zg...

Ostatní
Stáří nabídky: 414 dní
Aktualizováno: 414 dní

Lokalita

Lokva, Općina Lovran
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Silvija Blažić