Výpis nabídek
8
8
8
4 234 065 Kč
(74 282 Kč / m²)
Prodej
2+1
57 m²
Općina Ližnjan
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
57 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
ISTRA, LIŽNJAN - Idiličan stan u blizini mora
Na prodaju je lijep, očuvan i funkcionalan dvosoban stan smješten u mirnom dijelu Ližnjana, svega 600 m...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Dlažba
Podlaží
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
96 dní
Aktualizováno:
87 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Općina Ližnjan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.