SUPA24
Dům a okolí
Dům a okolí
Dům a okolí
6 803 565 Kč
(60 746 Kč / m²)
Prodej
2+1
112 m²
Općina Ližnjan

místnosti2+1
plocha112 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Two-bedroom apartment in a new building, 1 km from the sea, in Liznjan!Only 1 km from the sea, there is a new residence with 3 apartments for sale. Th...

Ostatní
Stáří nabídky: 204 dní
Aktualizováno: 61 dní

Lokalita

Općina Ližnjan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz