Výpis nabídek
12
12
12
5 752 892 Kč
(68 487 Kč / m²)
Prodej
2+1
84 m²
Općina Kanfanar
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
84 m²
koupelny
2+
Prodaja stanova u novogradnji, Kanfanar!
Zgrada sa ukupno 8 stanova, sastoji se od 3 etaže, prizemlje, prvi i drugi kat.
Stan A2, 83.54 m2, nala...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Vlastní parkování
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Dlažba
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
116 dní
Aktualizováno:
116 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Općina Kanfanar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.