Výpis nabídek
14
14
14
5 082 824 Kč
(71 589 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Klimno, Općina Dobrinj
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
71 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
OTOK KRK, KLIMNO – STAN S POGLEDOM NA MORE
Na prodaju je lijep i funkcionalan stan u Klimnu, smješten na drugom katu manje zgrade s ukupno šest stan...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
414 dní
Aktualizováno:
326 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Klimno, Općina Dobrinj
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.