SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 351 189 Kč
(71 349 Kč / m²)
Prodej
3+1
75 m²
Ulica VI, Grad Zadar

místnosti3+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ZADAR, PETRČANE - Prodaja namještenog stana u prizemlju s vrtom

Prodaje se prekrasan, potpuno namješten dvosoban stan smješten u prizemlju manje zgra...

Ostatní
Stáří nabídky: 217 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

Ulica VI, Grad Zadar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Jerko Surać