Výpis nabídek
18
18
18
10 216 322 Kč
(99 188 Kč / m²)
Prodej
Atypický
103 m²
Petrčane, Grad Zadar
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
103 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Luksuzni Stanovi s Pogledom na More – Kožino
Lokacija: Kožino, općina Zadar
Opis nekretnine:
Na prodaju je luksuzni stan u moderno projektira...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
258 dní
Aktualizováno:
105 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Petrčane, Grad Zadar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.