SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 998 357 Kč
(77 760 Kč / m²)
Prodej
Atypický
90 m²
Put Nina, Grad Zadar

místnostiAtypický
plocha90 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na prodaju se nudi prostrani 3,5-sobni stan površine 90 m² smješten na prvom katu zgrade s ukupno jednim katom, u mirnom dijelu Zadra, Bokanjac. Ova n...

Ostatní
Stáří nabídky: 387 dní
Aktualizováno: 296 dní

Lokalita

Put Nina, Grad Zadar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Imperium-immobiliare d.o.o

Ellena Šušteršić