SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 660 276 Kč
(75 307 Kč / m²)
Prodej
Atypický
115 m²
Karma, Grad Zadar

místnostiAtypický
plocha115 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 115,04 m2 na trećem katu stambene zgrade sa ukupno osamnaest stanova izgrađene 2024 godine.

Ostatní
Stáří nabídky: 445 dní
Aktualizováno: 262 dní

Lokalita

Karma, Grad Zadar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

FUTURA NEKRETNINE

Petra Vučković