SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 645 487 Kč
(56 078 Kč / m²)
Prodej
4+1
172 m²
Grad Vodice

místnosti4+1
plocha172 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

VODICE - Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 140 m2, położone w spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się zaledwie 1500 m o...

Ostatní
Stáří nabídky: 454 dní
Aktualizováno: 61 dní

Lokalita

Grad Vodice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka