Výpis nabídek
12
12
12
5 838 234 Kč
(89 819 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Grad Umag
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
65 m²
koupelny
UMAG, centar
Na prodaju je moderan i potpuno opremljen dvosoban stan smješten na izvrsnoj lokaciji u Umagu, u neposrednoj blizini svih važnih sadrž...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Grad Umag
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.