SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 102 674 Kč
(98 128 Kč / m²)
Prodej
1+1
52 m²
Grad Umag

místnosti1+1
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

U samom gradu Umagu, u sklopu suvremenog stambenog projekta s ukupno 122 stana, prodaje se stan na 3. katu stambene zgrade.

Ostatní
Stáří nabídky: 123 dní
Aktualizováno: 123 dní

Lokalita

Grad Umag
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Alma Dom

Azra Valjevac