SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 196 461 Kč
(93 886 Kč / m²)
Prodej
3+1
66 m²
Bujska, Grad Umag

místnosti3+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Smješten u poželjnom obalnom području Bašanije, ovaj novoizgrađeni stan nudi moderan način života, udaljen svega nekoliko minuta hoda od mora. Nalazi ...

Ostatní
Stáří nabídky: 136 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Bujska, Grad Umag
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir