SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
21 496 883 Kč
(231 149 Kč / m²)
Prodej
2+1
93 m²
Alberi, Grad Umag

místnosti2+1
plocha93 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Istria, Savudrija, a modern two-bedroom apartment on the third floor with a net usable area of 74.20 m², located within the Petram Resort with sea vie...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledChodbaOtevřený obývací prostorZařízenýPodlaží

Podlaží:
3. podlaží z 1
Stáří nabídky: 243 dní
Aktualizováno: 194 dní

Lokalita

Alberi, Grad Umag
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Mercury Group

MERCURY GROUP