SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 133 047 Kč
(135 080 Kč / m²)
Prodej
1+1
38 m²
Grad Trogir

místnosti1+1
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Posredujemo u prodaji studio apartmana S31 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na četvrto...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Grad Trogir
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine