SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 124 925 Kč
(112 268 Kč / m²)
Prodej
5+1
108 m²
Grad Trogir

místnosti5+1
plocha108 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

U samom centru Trogir prodaje se iznimno prostran i potpuno namješten stan idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Stan s...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Grad Trogir
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine