SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 215 424 Kč
(141 776 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Franini, Grad Trogir

místnosti3+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartament na sprzedaż Čiovo – 2 sypialnie, widok na morze, garaż, taras na dachu Na sprzedaż apartament na wyspie Čiovo, położony w nowym, kameralny...

Podlaží:
2. podlaží z 2
Stáří nabídky: 129 dní
Aktualizováno: 60 dní

Lokalita

Franini, Grad Trogir
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka