Výpis nabídek
8
8
8
18 244 481 Kč
(149 545 Kč / m²)
Prodej
3+1
122 m²
Grad Rijeka
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
122 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Rijeka- Bivio moderna novogradnja, stan 2 S + DB!
Na atraktivnoj i vrlo traženoj lokaciji između Rijeke i Opatije tek 250 metara udaljena od mora sa ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.