Výpis nabídek
7
7
7
8 282 518 Kč
(76 690 Kč / m²)
Prodej
4+1
108 m²
Grad Rijeka
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
108 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
- 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i blagavonica, hodnik, kupaonica, dodatni WC, balkon
- 108m2
- 1.kat
- centralno grijanje na plin + 3 klima ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.