SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 675 703 Kč
(78 697 Kč / m²)
Prodej
1+1
34 m²
Grad Rijeka

místnosti1+1
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

SAMO KOD NAS – na prodaju je stan na Krnjevu površine 37m², 1-sobni stan koji je u naravi prenamijenjen u funkcionalni 2-sobni stan. Ova nekretnina pr...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Millennium nekretnine exclusive

Andrej Mićić