SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 866 837 Kč
(84 062 Kč / m²)
Prodej
3+1
46 m²
Grad Rijeka

místnosti3+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Casa Bella iz ponude izdavaja 
Na mirnoj i traženoj lokaciji na Kozali nalazi se ovaj šarmantan i adaptiran stan površine 46 m², idealan za one koji t...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CASA BELLA NEKRETNINE

Olja Skender