SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 444 729 Kč
(100 699 Kč / m²)
Prodej
2+1
64 m²
Grad Rijeka

místnosti2+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

RIJEKA, CENTAR – Luksuzno renoviran stan s dva balkona, 1 min od Korza

U samom srcu grada, svega minutu hoda od Korza, prodaje se vrhunski uređen i ...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Stevan Savić