SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 168 042 Kč
(88 494 Kč / m²)
Prodej
3+1
81 m²
Grad Rijeka

místnosti3+1
plocha81 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

RIJEKA, POTOK - Prostran i svijetao stan s 2 kupaonice, blizina centra

Posredujemo u prodaji lijepog i funkcionalnog stana u mirnom dijelu Rijeke, u ...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 53 dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Višnja Torić