SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 275 485 Kč
(83 673 Kč / m²)
Prodej
3+1
75 m²
Grad Rijeka

místnosti3+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

RIJEKA, ŠKURINJE - 2S+DB, lift, pogled na more, 75 m² (odlična prilika)

Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan smješten na 3. katu uredn...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 57 dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Vinger