Výpis nabídek
11
11
11
4 499 976 Kč
(60 810 Kč / m²)
Prodej
2+1
74 m²
Grad Rijeka
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
74 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
PREKRASAN POTPUNO ADAPTIRAN STAN NA OREHOVICI
Na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji Orehovice nalazi se ovaj predivan, potpuno adaptiran stan smješ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Po rekonstrukci
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
119 dní
Aktualizováno:
119 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.