SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 472 230 Kč
(59 630 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Grad Rijeka

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Prodaje se vrhunski adaptiran stan u Rijeci, u naselju Orehovica, smješten svega pet minuta vožnje od samog centra grada. Stan se nalazi na prvom katu...

Ostatní
Stáří nabídky: 120 dní
Aktualizováno: 118 dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

GEOFLY & IMMOBILIEN d. o. o.

Matija M