Výpis nabídek
26
26
26
26 736 160 Kč
(270 062 Kč / m²)
Prodej
3+1
99 m²
Grad Rijeka
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
99 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Jedinstvena nekretnina, useljiva bez dodatnih ulaganja!
Prodaje se stan (111,92 m2) na prvom katu kuće koja posjeduje vlastitu okućnicu (cca 1800 m2)...
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Po rekonstrukci
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
121 dní
Aktualizováno:
105 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.