SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 590 288 Kč
(82 210 Kč / m²)
Prodej
3+1
68 m²
Grad Rijeka

místnosti3+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

RIJEKA, KRIMEJA - 2S+DB pogled more

Prodajemo vrlo interesantan 2S+DB stan na Krimeji.
Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagavaonicom i dnevn...

Ostatní
Stáří nabídky: 124 dní
Aktualizováno: 123 dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Mladen Bistričić