SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 314 255 Kč
(96 240 Kč / m²)
Prodej
3+1
76 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

místnosti3+1
plocha76 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaje se prekrasan i iznimno kvalitetno obnovljen stan na poželjnoj lokacija u Rijeci, gdje je dojam prostora i same mikrolokacije zaista iznadprosj...

Ostatní
Stáří nabídky: 143 dní
Aktualizováno: 143 dní

Lokalita

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Four nekretnine d.o.o.

Kristijan Nikoloski