SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 086 589 Kč
(95 136 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

místnosti3+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaje se prostran i svijetao stan površine 85 m2, smješten na drugom katu održavane stambene zgrade u mirnom dijelu Sušaka, samo nekoliko minuta ho...

Ostatní
Stáří nabídky: 144 dní
Aktualizováno: 144 dní

Lokalita

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Four nekretnine d.o.o.

Lorena Franolić