SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 295 150 Kč
(87 433 Kč / m²)
Prodej
3+1
72 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

místnosti3+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

RIJEKA, ZAMET - 2S+DB stan sa pogledom, 73m2

Na Zametu se prodaje lijepo uređen dvosobni stan s dnevnim boravkom ukupne stambene površine 73 m², smje...

Ostatní
Stáří nabídky: 153 dní
Aktualizováno: 153 dní

Lokalita

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Arijana Traub