Výpis nabídek
15
15
15
5 565 982 Kč
(86 968 Kč / m²)
Prodej
3+1
64 m²
Podmurvice, Grad Rijeka
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
64 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
RIJEKA, SRDOČI - 2S+DB, 64m2, lođa, pogled
U DUX ponudu dobili smo odličan stan smješten na drugom katu manje i uredne stambene zgrade na iznimno atr...
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Samostatná kuchyně
Zařízený
Přirozené světlo
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
153 dní
Aktualizováno:
64 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Podmurvice, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.