Výpis nabídek
6
6
6
3 888 896 Kč
(69 445 Kč / m²)
Prodej
2+1
56 m²
Podmurvice, Grad Rijeka
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
56 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
RIJEKA, CENTAR - Uredan stan na par koraka od Korza
Na prodaju je uredan i funkcionalan dvosobni klasični stan smješten na izuzetno zanimljivoj loka...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Samostatná kuchyně
Chodba
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
154 dní
Aktualizováno:
153 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Podmurvice, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.