Výpis nabídek
14
14
14
8 022 405 Kč
(94 381 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Podmurvice, Grad Rijeka
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
85 m²
koupelny
PREKRASAN STAN NA SUŠAKU
Prodaje se prekrasan stan na Sušaku koji se nalazi na drugom katu zgrade i ima 85 kvadratnih metara. Sastoji se od prostrano...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Po rekonstrukci
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
156 dní
Aktualizováno:
156 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Podmurvice, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.