SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 810 881 Kč
(61 917 Kč / m²)
Prodej
3+kk
110 m²
Korzo, Grad Rijeka

místnosti3+kk
plocha110 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

RIJEKA, ŠKURINJE - dvoupodlažní byt 3+1 v novější zástavbě s terasou V nabídce DUX jsme získali mezonetový byt nacházející se v prvním patře menšího n...

Nezařízený
Stáří nabídky: 155 dní
Aktualizováno: 155 dní

Lokalita

Korzo, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić