SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 042 375 Kč
(92 663 Kč / m²)
Prodej
3+1
76 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

místnosti3+1
plocha76 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaje se prekrasan stan na Bulevardu, ukupne površine 76.50m². Sastoji se od dvije udobne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka otvorenog koncept...

Ostatní
Stáří nabídky: 180 dní
Aktualizováno: 156 dní

Lokalita

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Millennium nekretnine exclusive

Siniša Romić