Výpis nabídek
20
20
20
16 284 752 Kč
(126 238 Kč / m²)
Prodej
4+1
129 m²
Kozala, Grad Rijeka
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
129 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Na predivnoj i tihoj lokaciji u ponudi imamo vrhunsku nekretninu .
STAN S1 - PRIZEMLJE
Zgrada se sastoji od tri stana, od kojih svaki ima svoj bazen...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
289 dní
Aktualizováno:
12 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Kozala, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.