Výpis nabídek
21
21
21
6 080 897 Kč
(71 540 Kč / m²)
Prodej
4+1
85 m²
Kozala, Grad Rijeka
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
85 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
RIJEKA, KOZALA - 3s + db, tri balkona, pogled more
Prodajemo vrlo lijep i uredan 3S+DB stan.
Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagavaonom i d...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
290 dní
Aktualizováno:
208 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Kozala, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.